Karcsa - Bodrogközi Radikálisok
Karcsa - Bodrogközi Radikálisok
Menü
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Elfelejtettem a jelszót
 
Linkek
 
Zenekarok
 
Vendégkönyv
[Friss hozzászólások] [137-118] [117-98] [97-78] [77-58] [57-38] [37-18] [17-1]

2006.07.22. 09:18 Idézet
A linkeknél, a Jobbik, Hatvannégy Vármegye IM, Hunhír helyett a Magyar fórum, a Kincsem Rádió, és a Bocskai Tv inkább odavaló lenne. A Harmadik út portal helyett is Info lapját tegyétek ki! A zenekerok helyett is szívesebbn létnánk MIÉP-es dolgokat, az Elnökről, az elnökségről, a szervezetekről. Nem találjuk a MIÉP programját sem. A híreknél több MIÉP-hír és helyi politika de kevesebb más kellene! További jó munkát kívánok, ha odafigyelnek jó lesz ez.

2006.07.21. 11:26 Idézet

Sokan hajlamosak megfeledkezni arról a nemzeti oldalon, hogy országunk hanyatlásáért, a magyar életlehetõségek szûküléséért általános felelõsség terheli a hazánkat irányító úgynevezett politikai elitet. Tehát az állampárt jogutódjaként mûködõ MSZP és szövetségese, az SZDSZ mellett a Fidesz bûnei is hozzájárultak mai nyomorúságunk létrejöttéhez. Amiben semmi meglepõ nincs, ha tudjuk, hogy szociálliberális partnereihez hasonlóan a fiatal demokraták is állampárti gyökerekkel rendelkeznek. Orbánék pályakezdése is a diktatórikus államhatalom intézményeihez kötõdik. A Fidesz vezérkara is ahhoz az önzõ, hatalmát a nemzet kifosztására építõ uralkodó részéhez tartozik, amely tévútra vitte a rendszerváltást.

Orbán Viktor az ELTE Állam- és Jogtudományi karán szerzett diplomát, de jogászként egy percet sem dolgozott. A Mezõgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium Vezetõképzõ Intézetében helyezkedett el, ahol 1987. novemberétõl továbbképzések szervezésével foglalkozott. Az ambiciózus fiatalemberre a pártállami vezetõség hatalomátmentését levezénylõ körök is felfigyeltek, és pártfogásába vette a Soros Alapítvány. A Közép-Európa Kutatócsoport munkatársaként tevékenykedõ Orbán Viktorral Sorosék annyira elégedettek voltak, hogy alig néhány hónap után Angliába küldték továbbképzésre. 1989-tõl az oxfordi Pembroke College-ban tanulmányozhatta a liberális politikai filozófia történetét.

Közben pártpolitikusként is elkezdõdött Orbán felemelkedése. Alapító tagja volt az 1988. március 30-án megalakult Fiatal Demokraták Szövetségének, majd októberben a párt országos választmányába is bekerült. A Soros Györgyék által kiképzett ifjú politikus pártja képviseletében az Ellenzéki Kerekasztal tárgyalócsoportjának is tagja lett, így felelõsség terheli abban, hogy a rendszerváltás feltételrendszere lehetõvé tette a diktatúra haszonélvezõinek hatalomátmentését.

Pedig Orbán Viktort éppen a szovjet megszállók és kommunista kiszolgálóik elleni radikális fellépés tette országosan ismert és népszerû közszereplõvé. Nagy Imre és mártírtársai ravatalánál, a budapesti Hõsök terén 1989. június 16-án elmondott beszédében az egész ország nyilvánossága elõtt követelte a szabad választásokat és azonnali tárgyalások megkezdését az orosz csapatok kivonulásáról. A radikális fellépést azonban akkor sem tartotta összeegyeztethetetlennek a baloldallal való haverkodással. Többek között a HVG-nek nyilatkozta azt, hogy egyaránt közeli barátjának tartja a szociálliberális Fodor Gábort és a reformkommunista Stumf Istvánt. Bár Fodor azóta átállt az SZDSZ-hez, Stumf Orbán közeli munkatársként ma már a Fideszt erõsíti.

Orbán az elsõ szabad választásoktól, 1990-tõl folyamatosan tagja a magyar törvényhozásnak, és minden alkalommal listán került be a parlamentbe. Honatyai pályafutásának kezdetén még az SZDSZ által hangoztatott nézeteknél is szélsõségesebben liberális álláspontot képviselt. Például az Antall-kormány programjának vitájában kiállt a Kádár-rendszer egyes intézkedéseinek törvényessége mellett, és élesen bírálta az egyházak politikai szerepvállalását. Támadta az antalli MDF-et, Orbán akkoriban még arról beszélt, hogy a közel fél évszázados diktatúra után megalakult elsõ demokratikus kormány "egy olyan elkorhadt, régi világot képvisel, ami soha nem fog Magyarországra visszatérni. (...) a XX. század végi modern társadalomtól idegen az a gondolatvilág, amellyel kéretlenül boldogítani akarják a nemzetet".

Ám a Fidesz a Soros-birodalomnak tett sorozatos hûségnyilatkozatok ellenére is szinte megsemmisítõ vereséget szenvedett az 1994-es választásokon, amiben liberális vezéregyéniségeinek (Fodor Gábor, Ungár Klára, Molnár Péter) árulása is komoly szerepet játszhatott. Nyilván Soros Györgyék is felismerték, hogy Magyarországon nincs tér két szélsõségesen balliberális párt számára, és az SZDSZ-ben koncentrálták itteni erõiket. A Szocialista - Szabad demokrata koalíciós kormányzás idõszakát - az idõközben pártelnökké választott Orbán vezetésével - teljes irányváltásra használta fel a Fidesz. A liberális fiatalokból álló mozgalom Fidesz - Magyar Polgári Pártra változtatta a nevét és teljes egészében átvette a korábban folyamatosan szidalmazott MDF frazeológiáját. Az anarchizmussal kacérkodó korosztályi mozgalom megkezdte átalakulását konzervatív néppárttá.

Orbán Viktor tehetségét, jó szervezõkészségét és karizmatikus erejét dicséri, hogy szinte hibátlanul sikerült véghezvinnie a Fidesz teljes metamorfózisát. 1998-ban már az MDF vitathatatlan örököseként, a nemzeti értékek és a keresztény szellemiség látszólagos védelmezõjeként aratott gyõzelmet a Fidesz a szociálliberális koalíció pártjain. Az Orbán Viktor által vezetett kormány megalakulásához azonban elkerülhetetlen volt Torgyán József támogatásának megszerzése. Végül is megszületett a koalíciós megállapodás azzal a Kisgazdapárttal, amellyel Orbán Viktor néhány hónappal korábban még teljességgel kizárta az együttmûködés lehetõségét.

A Fidesz által vezetett kormány jóvoltából 1998. és 2002. között szerény mértékben javultak ugyan a lakosság életfeltételei, csökkentek a terhek, nõttek a támogatások, ám a tényleges hatalmi viszonyokat illetõen nem történt érdemi változás. Elmaradt az erkölcstelen és részben törvénytelen privatizáció felülvizsgálata, folytatódott a külföldi cégek térnyerése a hazai vállalkozások kárára, a balliberális oldal megõrizte elképesztõ túlsúlyát a magyarországi tömegtájékoztatásban, külkapcsolatainkban pedig Orbánék is szolgai hûséggel igyekeztek teljesíteni az Európai Unió, a NATO és az Egyesült Államok elvárásait. Szerény sikert jelentett ugyanakkor a - 2002. után ellehetetlenített - kedvezménytörvény elfogadása és a magyarigazolvány bevezetése, aminek révén valamicskét javulhatott az elszakított nemzetrészeink helyzete.

Rendkívüli mértékben rontották viszont a kormány megítélését az egyes kisgazda politikusokhoz köthetõ korrupciós ügyek. Orbán Viktor - akit az úgynevezett Orbán-bányák ügyében ugyancsak visszaélésekkel vádolt a baloldali sajtó - elsõsorban a koalíciós partner, az FKGP szétverésében vélte megtalálni a gondok megoldását. Torgyán József végül is megérdemelten távozott a parlamentbõl a TV2 Buzera címû mûsorába, ám a Fidesz valódi szövettséges nélkül maradt.

A Kisgazdapárt teljes szétverése, valamint a kormányt a nemzeti oldalról bíráló MIÉP meggyengítése, a parlamentbõl való kiejtése a balliberális koalíció gyõzelmét, a Fidesz vereségét eredményezte. A miniszterelnöki pozícióból kibukó Orbán Viktor azonban nem tanult a kudarcból, élvezte a személye körül kibontakozó vezérkultuszt és meghirdette a teljes konzervatív oldal egy pártban történõ egyesítését.

Idén talán így is lett volna esélye a gyõzelemre, ha a szerencsétlenkedõ Medgyessy Péter marad a miniszterelnök, ám az MSZP új erõs emberével, a milliárdos rablókapitalista Gyurcsány Ferenccel szemben tehetetlennek bizonyult. A baloldali média túlhatalmát, befolyását jelzi, hogy a miniszterelnök népszerûségvesztés nélkül úszta meg a napvilágra került törvénytelen ügyleteit, míg Orbánt sikeresen járatták le a részben mondvacsinált szõlõügyekkel. Gyurcsány kihívója az érvelésben és a vitában is alulmaradt. Szánalmas volt látni, hogy a fölényes magabiztossággal hazudozó szocialista vezér úgy játszik Orbánnal, mint macska az egérrel.

Pedig a gyõzelem érdekében Orbán még a hazájában bejrúti mészárosként elhíresült háborús bûnössel, Ariel Saron akkori izraeli miniszterelnökkel is lepaktált, a szélsõségesen rasszista, arabgyûlölõ Likud testvérpártjának nevezte a Fideszt. Bár a hvg.hu-nak adott március végi interjújában Orbán ismételt hûségnyilatkozatot tett Bush elnöknek, kiállva az agresszív amerikai politika mellett, sõt kijelentette, hogy szeretné, ha a liberálisok mind nagyobb számban találnának a otthonra a Fideszben, már nem tudta elkerülni a vereséget. A két forduló közötti meghátrálásával, visszalépésével pedig elárulta, cserbenhagyta mindazokat a milliókat, akik bíztak a radikális jelszavakat is hangoztató Fideszben és vezérében.

Sajnos Orbánnak még ma is vannak hívei, rajongói, akik nem látják, hogy a radikális liberálisként indult, majd polgári, nemzeti és neokonzervatív nézetekre, célkitûzésekre egyaránt hivatkozó pártvezér egyik szerepkörében sem ragaszkodott konzekvensen meghirdetett elveihez. A miniszterelnöksége után már a második bukását elszenvedõ Orbán Viktor elvi, eszmei hûtlensége még csak pragmatikus okokkal sem indokolható. Õ csupán egy elvtelen karrierista, akit Sorosék képeztek ki a tartalékerõnek, a valódi nemzeti törekvések ellehetetlenítõjének szánt Fidesz vezérévé. Így minden kudarca elenére is bérelt helye van a Magyarország tönkretételének felelõsségét viselõ politikai álelitben.


2006.07.21. 11:26 Idézet

Átverés! Ki is a Fidesz szövetségese?



A Fidesz, mint ismeretes liberális pártként alakult, mára azonban a legnagyobb nemzeti párttá lett. Vagy mégsem?

Orbán Viktor 1988. áprilistól a Soros Alapítvány támogatásával mûködõ Közép-Európa Kutatócsoport munkatársa volt. Így 1989. szeptemberétõl a Soros Alapítvány ösztöndíjával az oxfordi Pembroke College-ban az angol liberális politikai filozófia történetét tanulmányozta. 1992. szeptember 6-án, a Liberális Internacionálé mainzi kongresszusán alelnökké, 1993. januárjában a szervezet végrehajtó bizottságának a tagjává választották. Irányítása alatt a Fidesz egy radikális ifjúsági politikai mozgalomból mérsékelt liberális középpárt lett. Az 1994. évi országgyûlési választásokra készülve pártja nevében egyik aláírója volt a négy liberális párt választási együttmûködési megállapodásának.

A vér nem válik vízzé, szokták mondani, ami a magyar politikai élet szereplõire még inkább igaz! A nemzei oldalra átlibbent fidesz vezéralakja ma is ugyanaz az Orbán, és pártja tetteiben is tagadhatatlanul a liberális gondolatvilág van jelen. Ezzel szemben a nemzeti meggyõzõdésük kimerül a választások elõtti radikális szónoklatokban! Ez egy ügyes politikai húzás, lehet vele választákokat nyerni, de ettõl ez még színjáték marad. A Fideszben a liberális jelzõt mára már taktikából negatívan használják, szitokszóként ragasztgatják politikai ellenfeleikre. A drogliberalizációt vehemensen hírdetõ Fodor Gábor ma SZDSZ-es, de egykor a Fidesz alapító tagja, késõbb alelnöke volt! Ugyanez elmondható a leszbikusságával kérkedõ Ungár Kláráról is, aki szintén Orbánéknál kezdte, és egyik szerzõje volt a párt gazdasági és szociális programjának, majd a párt fõpolgármester jelöltje lett!

A tagság és a szimpatizánsok egyaránt kétkedve figyelték, mikor a vezetés rendre szavai ellenében cselekedett. Kormányon 375 milliárd Ft értékben adtak el állami vagyont, a kisemberek adóterheit jelentõsen növelték, ellenzékben pedig megszavazták katonáink Irakba küldését, és asszisztáltak a sorkatonaság eltörléséhez. Annak ellenére, hogy mást mondtak azelõtt, sõt azóta is. Csak a gombot nyomják mindíg másképp! Kérdem én, miért? Mindíg ugyanúgy cselekedtek mint a szocialisták és mint a liberálisok, csak a bennük bízó nemzeti érzelmû embereket csapták be. A jelenlegi parlamenti pártok egységesek voltak a Nato, illetve az EU tagság ügyében is, és az adósságcsapdáért amiben vergõdünk, természetesen ugyanolyan felelõsek, és közösen tartják fönt a külföldi nagytõkét kiszolgáló, szipolyozó bakrendszert is! Programjaik is hasonlók, mind-mind liberálisak, de a népnek cirkusz kell, hát csinálnak!

Kettõs mércével vádolják ellenfeleiket, de náluk a legnagyobb az ellentmondás. Az õ ügynökeik, az õ kommunistáik, az õ liberálisaik jók, de mindenki másé rossz! Ígérgetnek a külhoni magyaroknak, de állmpolgárságot nem adnak. Sõt az autonómia kikövetelése nélkül szavaznak igennel a román csatlakozásra. Mi ez, ha nem árulás! A földet védelmezik ma, de Orbán írta alá a csatlakozási tárgyalásokkor a legelõnytelenebb földvásárlási, és agrártámogatási passzusokat! Még a keresztény gyökereket tagadó alkotmányt is szégyen szemre megszavazták! Kampányukból is hiányoznak a nemzeti színek, mint a szívükbõl, helyette a Soros pénzelte ukrán ribillió narancsát használják. Véletlen ez Uraim?

Levonhatjuk a konzekvenciát. A Fidesz átver minden nemzeti érzelmû embert, pillanatnyi politikai érdekeiktõl vezérelve. Mi sem bizonyítja ezt jobban annál, hogy a többi nemzeti erõt beolvasztja, vagy ellehetetleníti. Hol vannak már a kerszténydemokraták, a kisgazdák? Van helyette egy nagy ezerszínû liberális maszlag, amit polgári szövetségnek hívnak! Az MDF és a MIÉP-Jobbik képviselõit megfenyegetik, összeszedik elõlük az ajánlószelvényeket. Rendre törvénysértéseket követnek el, semmivel sem különbek az MSZP-nél. A nemzeti oldalhoz meg végképp semmi közük. Az a párt amely a Munkáspárt 2006-nak ajánl segítséget, az legkevésbé sem nevezhetõ nemzetinek. Odáig jutottunk, hogy Pokorni a Szombatban, Deutsch-Für pedig a TV2-n támadja a Demokratát, Orbán pedig úgy nyilatkozik a HVG-nek, hogy szeretné ha a liberálisok mind nagyobb számban találnának otthont pártjában. A valódi nemzeti pártokat mocskolják ahol csak megtehetik, de az ártatlan nõket és gyerekeket tömegesen legyilkoló, izraeli Likud pártot testvérüknek nevezik.

Summa-summárum, nemzeti ember nem szavazhat az áruló Fideszre, akinek csak a hatalom megszerzése a cél!


"A tett elsõ, a szó második" - Széchenyi


2006.07.21. 11:26 Idézet
Nemzeti Radikalizmus, vagy Jobboldali Liberalizmus?

A nemzeti radikálisok felülvizsgálnák a privatizációt!
Az elherdált vagyont visszavenni, tetteseket megbüntetni!
A liberális jobboldal, hiába mond mást, ezt nem akarja!
Kormányzása alatt megtehette volna a szükséges lépéseket!

A nemzeti radikálisok visszaállítanák a halálbüntetést!
Szigorú törvényeket alkotni, közbiztonságot megteremteni!
A liberális jobboldal, hiába mond mást, ezt nem akarja!
Kormányzása alatt megtehette volna a szükséges lépéseket!

A nemzeti radikálisok visszaadnák a magyar állampolgárságot!
Teljes jogú állampolgárságot megadni, autonómiát kikövetelni!
A liberális jobboldal, hiába mond mást, ezt nem akarja!
Kormányzása alatt megtehette volna a szükséges lépéseket!

A nemzeti radikálisok szigorítanák a bevándorlási törvényt!
Az új betelepülõket megszûrni, a régieket felülvizsgálni!
A liberális jobboldal, hiába mond mást, ezt nem akarja!
Kormányzása alatt megtehette volna a szükséges lépéseket!

A nemzeti radikálisok megteremtenék a függetlenséget!
Külföldi befolyást megszûntetni, NATO-ból, EU-ból kilépni!
A liberális jobboldal, hiába mond mást, ezt nem akarja!
Kormányzása alatt megtehette volna a szükséges lépéseket!

Narancs, vagy trikolor

2006.07.21. 11:26 Idézet
Szavakban nemzeti, tettekben liberális!

Szavak: A Fidesz ellenzi a magyar katonák iraki szerepvállalását.
Tettek: A Fidesz megszavazta 300 magyar katona Irakba küldését.

Szavak: A Fidesz megtartaná a sorkatonaság intézményét.
Tettek: A Fidesz asszisztál a sorkatonaság eltörléséhez.

Szavak: A Fidesz ellenzi a privatizációt, élesen bírálja a kormányt.
Tettek: A Fidesz 375 milliárd Ft értékben adott el állami vagyont.

Szavak: A Fidesz feltételekhez kötné Románia EU csatlakozását.
Tettek: A Fidesz azonnal megszavazta a román EU csatlakozást.

Szavak: A Fidesz a kisemberek adóterheit csökkentené.
Tettek: A Fidesz a kisemberek adóterheit jelentõsen növelte.

Szavak: A Fidesz szerint az Európai Unión kívül is van élet.
Tettek: A Fidesz rossz feltételek mellett is belépést sürgetett.

Szavak: A Fidesz elhatárolódik a kommunista diktatúra embereitõl.
Tettek: A Fidesz lepaktált Csintalannal, Pozsgayval, Szûrössel.

Szavak: A Fidesz elítéli az értelmetlen háborúkat a világban.
Tettek: A Fidesz a tömeggyilkos izraeli Likud párttal szövetkezik.

A tett elsõ, a szó második

2006.07.20. 11:20 Idézet

Sokan hajlamosak megfeledkezni arról a nemzeti oldalon, hogy országunk hanyatlásáért, a magyar életlehetõségek szûküléséért általános felelõsség terheli a hazánkat irányító úgynevezett politikai elitet. Tehát az állampárt jogutódjaként mûködõ MSZP és szövetségese, az SZDSZ mellett a Fidesz bûnei is hozzájárultak mai nyomorúságunk létrejöttéhez. Amiben semmi meglepõ nincs, ha tudjuk, hogy szociálliberális partnereihez hasonlóan a fiatal demokraták is állampárti gyökerekkel rendelkeznek. Orbánék pályakezdése is a diktatórikus államhatalom intézményeihez kötõdik. A Fidesz vezérkara is ahhoz az önzõ, hatalmát a nemzet kifosztására építõ uralkodó részéhez tartozik, amely tévútra vitte a rendszerváltást.

Orbán Viktor az ELTE Állam- és Jogtudományi karán szerzett diplomát, de jogászként egy percet sem dolgozott. A Mezõgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium Vezetõképzõ Intézetében helyezkedett el, ahol 1987. novemberétõl továbbképzések szervezésével foglalkozott. Az ambiciózus fiatalemberre a pártállami vezetõség hatalomátmentését levezénylõ körök is felfigyeltek, és pártfogásába vette a Soros Alapítvány. A Közép-Európa Kutatócsoport munkatársaként tevékenykedõ Orbán Viktorral Sorosék annyira elégedettek voltak, hogy alig néhány hónap után Angliába küldték továbbképzésre. 1989-tõl az oxfordi Pembroke College-ban tanulmányozhatta a liberális politikai filozófia történetét.

Közben pártpolitikusként is elkezdõdött Orbán felemelkedése. Alapító tagja volt az 1988. március 30-án megalakult Fiatal Demokraták Szövetségének, majd októberben a párt országos választmányába is bekerült. A Soros Györgyék által kiképzett ifjú politikus pártja képviseletében az Ellenzéki Kerekasztal tárgyalócsoportjának is tagja lett, így felelõsség terheli abban, hogy a rendszerváltás feltételrendszere lehetõvé tette a diktatúra haszonélvezõinek hatalomátmentését.

Pedig Orbán Viktort éppen a szovjet megszállók és kommunista kiszolgálóik elleni radikális fellépés tette országosan ismert és népszerû közszereplõvé. Nagy Imre és mártírtársai ravatalánál, a budapesti Hõsök terén 1989. június 16-án elmondott beszédében az egész ország nyilvánossága elõtt követelte a szabad választásokat és azonnali tárgyalások megkezdését az orosz csapatok kivonulásáról. A radikális fellépést azonban akkor sem tartotta összeegyeztethetetlennek a baloldallal való haverkodással. Többek között a HVG-nek nyilatkozta azt, hogy egyaránt közeli barátjának tartja a szociálliberális Fodor Gábort és a reformkommunista Stumf Istvánt. Bár Fodor azóta átállt az SZDSZ-hez, Stumf Orbán közeli munkatársként ma már a Fideszt erõsíti.

Orbán az elsõ szabad választásoktól, 1990-tõl folyamatosan tagja a magyar törvényhozásnak, és minden alkalommal listán került be a parlamentbe. Honatyai pályafutásának kezdetén még az SZDSZ által hangoztatott nézeteknél is szélsõségesebben liberális álláspontot képviselt. Például az Antall-kormány programjának vitájában kiállt a Kádár-rendszer egyes intézkedéseinek törvényessége mellett, és élesen bírálta az egyházak politikai szerepvállalását. Támadta az antalli MDF-et, Orbán akkoriban még arról beszélt, hogy a közel fél évszázados diktatúra után megalakult elsõ demokratikus kormány "egy olyan elkorhadt, régi világot képvisel, ami soha nem fog Magyarországra visszatérni. (...) a XX. század végi modern társadalomtól idegen az a gondolatvilág, amellyel kéretlenül boldogítani akarják a nemzetet".

Ám a Fidesz a Soros-birodalomnak tett sorozatos hûségnyilatkozatok ellenére is szinte megsemmisítõ vereséget szenvedett az 1994-es választásokon, amiben liberális vezéregyéniségeinek (Fodor Gábor, Ungár Klára, Molnár Péter) árulása is komoly szerepet játszhatott. Nyilván Soros Györgyék is felismerték, hogy Magyarországon nincs tér két szélsõségesen balliberális párt számára, és az SZDSZ-ben koncentrálták itteni erõiket. A Szocialista - Szabad demokrata koalíciós kormányzás idõszakát - az idõközben pártelnökké választott Orbán vezetésével - teljes irányváltásra használta fel a Fidesz. A liberális fiatalokból álló mozgalom Fidesz - Magyar Polgári Pártra változtatta a nevét és teljes egészében átvette a korábban folyamatosan szidalmazott MDF frazeológiáját. Az anarchizmussal kacérkodó korosztályi mozgalom megkezdte átalakulását konzervatív néppárttá.

Orbán Viktor tehetségét, jó szervezõkészségét és karizmatikus erejét dicséri, hogy szinte hibátlanul sikerült véghezvinnie a Fidesz teljes metamorfózisát. 1998-ban már az MDF vitathatatlan örököseként, a nemzeti értékek és a keresztény szellemiség látszólagos védelmezõjeként aratott gyõzelmet a Fidesz a szociálliberális koalíció pártjain. Az Orbán Viktor által vezetett kormány megalakulásához azonban elkerülhetetlen volt Torgyán József támogatásának megszerzése. Végül is megszületett a koalíciós megállapodás azzal a Kisgazdapárttal, amellyel Orbán Viktor néhány hónappal korábban még teljességgel kizárta az együttmûködés lehetõségét.

A Fidesz által vezetett kormány jóvoltából 1998. és 2002. között szerény mértékben javultak ugyan a lakosság életfeltételei, csökkentek a terhek, nõttek a támogatások, ám a tényleges hatalmi viszonyokat illetõen nem történt érdemi változás. Elmaradt az erkölcstelen és részben törvénytelen privatizáció felülvizsgálata, folytatódott a külföldi cégek térnyerése a hazai vállalkozások kárára, a balliberális oldal megõrizte elképesztõ túlsúlyát a magyarországi tömegtájékoztatásban, külkapcsolatainkban pedig Orbánék is szolgai hûséggel igyekeztek teljesíteni az Európai Unió, a NATO és az Egyesült Államok elvárásait. Szerény sikert jelentett ugyanakkor a - 2002. után ellehetetlenített - kedvezménytörvény elfogadása és a magyarigazolvány bevezetése, aminek révén valamicskét javulhatott az elszakított nemzetrészeink helyzete.

Rendkívüli mértékben rontották viszont a kormány megítélését az egyes kisgazda politikusokhoz köthetõ korrupciós ügyek. Orbán Viktor - akit az úgynevezett Orbán-bányák ügyében ugyancsak visszaélésekkel vádolt a baloldali sajtó - elsõsorban a koalíciós partner, az FKGP szétverésében vélte megtalálni a gondok megoldását. Torgyán József végül is megérdemelten távozott a parlamentbõl a TV2 Buzera címû mûsorába, ám a Fidesz valódi szövettséges nélkül maradt.

A Kisgazdapárt teljes szétverése, valamint a kormányt a nemzeti oldalról bíráló MIÉP meggyengítése, a parlamentbõl való kiejtése a balliberális koalíció gyõzelmét, a Fidesz vereségét eredményezte. A miniszterelnöki pozícióból kibukó Orbán Viktor azonban nem tanult a kudarcból, élvezte a személye körül kibontakozó vezérkultuszt és meghirdette a teljes konzervatív oldal egy pártban történõ egyesítését.

Idén talán így is lett volna esélye a gyõzelemre, ha a szerencsétlenkedõ Medgyessy Péter marad a miniszterelnök, ám az MSZP új erõs emberével, a milliárdos rablókapitalista Gyurcsány Ferenccel szemben tehetetlennek bizonyult. A baloldali média túlhatalmát, befolyását jelzi, hogy a miniszterelnök népszerûségvesztés nélkül úszta meg a napvilágra került törvénytelen ügyleteit, míg Orbánt sikeresen járatták le a részben mondvacsinált szõlõügyekkel. Gyurcsány kihívója az érvelésben és a vitában is alulmaradt. Szánalmas volt látni, hogy a fölényes magabiztossággal hazudozó szocialista vezér úgy játszik Orbánnal, mint macska az egérrel.

Pedig a gyõzelem érdekében Orbán még a hazájában bejrúti mészárosként elhíresült háborús bûnössel, Ariel Saron akkori izraeli miniszterelnökkel is lepaktált, a szélsõségesen rasszista, arabgyûlölõ Likud testvérpártjának nevezte a Fideszt. Bár a hvg.hu-nak adott március végi interjújában Orbán ismételt hûségnyilatkozatot tett Bush elnöknek, kiállva az agresszív amerikai politika mellett, sõt kijelentette, hogy szeretné, ha a liberálisok mind nagyobb számban találnának a otthonra a Fideszben, már nem tudta elkerülni a vereséget. A két forduló közötti meghátrálásával, visszalépésével pedig elárulta, cserbenhagyta mindazokat a milliókat, akik bíztak a radikális jelszavakat is hangoztató Fideszben és vezérében.

Sajnos Orbánnak még ma is vannak hívei, rajongói, akik nem látják, hogy a radikális liberálisként indult, majd polgári, nemzeti és neokonzervatív nézetekre, célkitûzésekre egyaránt hivatkozó pártvezér egyik szerepkörében sem ragaszkodott konzekvensen meghirdetett elveihez. A miniszterelnöksége után már a második bukását elszenvedõ Orbán Viktor elvi, eszmei hûtlensége még csak pragmatikus okokkal sem indokolható. Õ csupán egy elvtelen karrierista, akit Sorosék képeztek ki a tartalékerõnek, a valódi nemzeti törekvések ellehetetlenítõjének szánt Fidesz vezérévé. Így minden kudarca elenére is bérelt helye van a Magyarország tönkretételének felelõsségét viselõ politikai álelitben.


2006.07.18. 17:32 Idézet

Ők csinálnak nekünk kultúrát
Beszélgetés Sárdy Barbara rockénekesnővel



Sárdy Barbarával Erdőkertesen a helyi kulturális központban találkoztunk, ahol egy közeli bemutató próbája után beszélgettünk a nemzeti radikalizmusról és a magyar média helyzetéről és terveiről...

Sárdy Barbara neve sokaknak ismerősen cseng. De ki is valójában Ő?

Köszönöm, hogy rám talált ez a lap, ezentúl én is mindig rá fogok találni. Énekesnőként tevékenykedem, emellett musical darabokat is írok. A média által radikálisnak nevezett Magyar Igazság és Élet Pártjának országgyűlési képviselő jelöltje voltam Sopronban, a legutóbbi parlamenti választásokon. Dalaimat leginkább politikai nagygyűléseken lehetett hallani, hiszen ma Magyarországon úgy működik a magyar zenei előadóművészet, hogy csak akkor van lemez kiadva, ha csinálunk egy saját kiadót. Mögöttem és a férjem mögött soha nem állt semmilyen pénzügyi csoport, nekünk van egy célközösségünk, akik hasonlóan gondolkodnak mint mi, akik radikálisnak, nemzeti gondolkodásúak vallják magukat, dalaink nekik szólnak. A dalok elkészítésében jómagam dalszövegíróként, férjem Papp Gyula zeneszerzőként vesz részt, így jól kiegészítjük egymást. Egyébként a Kertészeti Egyetemen most fogok diplomázni gyógynövény termesztés szakán.

Ön a radikális szót használta bemutatkozásában, létezik a radikalizmus Magyarországon?

Igen, de nem kellő hatékonysággal képviseltetjük magunkat, más országokban természetesnek számít a radikalizmus, nálunk Magyarországon a radikalizmus nem igazán elfogadott, sőt negatív színben van feltüntetve. Véleményem szerint mi vagyunk a gondolkodó része a magyarságnak, az a nagy tragédiánk, hogy most sajnos létszámban nem érjük el a régi elvtársak létszámát. Egyébként a radik szó azt jelenti gyökér, véleményem szerint a jelenlegi magyarországi politika pontosan azt szeretné, hogy a magyarság váljon gyökértelenné, ne foglalkozzon dicső múltjával és hagyományaival. Főleg az elcsatolt nemzet részeken tapasztalható a magyarság leigázása és történelmének elferdítése, más nemzetekbe való tudatos beillesztése. A radikális szó a változást, a teljes változást takarja. Az 1990 óta eltelt 16 évben bebizonyosodott, hogy elcsalták rendszerváltásunkat. A magyar népet úgy ahogy van, átverték, ezért a magyarság megmaradása érdekében radikális változtatásokra van szükség. És mondok még egy érdekeset, a nemzeti radikálisok a mostani 2006-os választásokon nem mentek el szavazni! Őket újra meg kell szólítani, a most "nem szavazó" magyar embereket újra kell mozgósítani, ha meg akarjuk változtatni a jelenlegi helyzetet.

Hátrány, ha ma valaki a radikalizmust felvállalja? Milyen hátrány érheti az embert, ha radikálisnak vallja magát?

A legjellemzőbb példa a férjem esete, aki 12 évet zenélt Zoránnal, de mikor kiderült, hogy MIÉP-es és a magyarság iránt elkötelezett, Zorán rögtön eltávolította együtteséből, érdekes, szakmai hozzáértése akkor már nem volt mérvadó. aki magyarnak, keresztény magyarnak született és ezt nyíltan fel is vállalja, jelenleg igen is hátrányos megkülönböztetésben részesül saját hazájában, Magyarországon.

Vajon miért passzív jelenleg a magyarság? El van foglalva a hétköznapi gondjaival, bajaival?

Igen, egyetértek ezzel, de hozzátenném a gondolkodó magyar embereket ez a fajta a hazug "magyar" politika már nem érdekli, elfordult tőle. Sajnos a magyar emberek többsége csalódott a politikusokban és a pártokban. Bizonyára a MIÉP is követett el hibákat, de a balliberális média több éves lejárató hadjárata és a nemzeti oldalra "küldött" emberek miatt negatív a MIÉP megítélése a közvélemény számára. Számomra felfoghatatlan, hogy aki a magyarságot képviseli, az szélsőségesnek van nyilvánítva a magyarnak nevezett médiában.

Jó, hogy megemlíti a médiát, önt nem nagyon láthatják a kereskedelmi televíziók műsorán, ezért nem is annyira ismert a nagyközönség számára, de a Győzike show a legnézettebb műsor az egyik kereskedelmi adón. Mi a véleménye a roma fiú óriási sikeréről?

Baj van sok területen. Baj van az adóval és a vevővel egyaránt. A média állítólag azért gyárt ilyen műsorokat, mert erre van igény. Ez hazugság. Az emberi természet legalantasabb tulajdonságait hívják elő ezek a műsorok, amelyek ott vannak mindannyiunkban. Az elbutított, identitását vesztett nép már észre sem veszi, hogy az amit tesz a jó erkölcsbe ütközik. Gyakorlatilag kukkol. A vicc csak az, hogy a média profizmusával ma már elérte, hogy olyan mintha spontán történne minden, miközben pontosan előre megrendezett jeleneteket látunk a képen! A média feladata ezzel szemben az lenne, hogy a minden emberben jelenlévő jót csalogassa elő. Ez a nagy felelőssége! Győzike véleményem szerint egy kihasznált, végtelenül egyszerű roma gyerek. A pénzzel és hírnévvel elkápráztatták, ő meg úgy táncol, ahogyan mondják neki. Ő kimondhat olyanokat, hogy "mondtam én, hogy fehér emberbe sose bízzál meg". Ő neki jogot adnak ahhoz, hogy ne tisztelje a többséget, a magyarokat. Győzike visszaél származásával. Ma Magyarországon előnyt jelent roma származásúnak, kínainak, sőt akár bűnözőnek is lenni. Ilyen világban élünk. Bizonyos, hogy fehér, magyar emberként nem kapott volna ilyen nyilvánosságot. Ezen neki is érdemes lenne elgondolkoznia! Visszatérve az alapkérdéshez, én természetesen sok művésztársammal együtt azért nem szerepelek a kereskedelmi adókon, mert magyar vagyok és ezt nem rejtem véka alá.

Mi a véleménye a liberális média fölényéről?

Az a legelkeserítőbb, hogy sok médiamunkás nem is tudja, hogy mit csinál, milyen idegen érdeket szolgál ki egy-egy műsor elkészítésével. Azt mondja a jelenleg hatalmon lévő kisebbség, hogy majd ők csinálnak nekünk kultúrát. De nekünk van saját, ne hagyjuk már, hogy a "modernség" és globalizmus jegyében ránk erőszakoljanak tőlünk teljesen idegen kultúrát. Jelszó a sokszínűség, szerintünk, a tény pedig az, hogy ennél egyszínűbb, silányabb még soha nem volt kulturális életünk.

Jelenleg a nemzeti oldalon sincs egység, erről mi az Ön véleménye?

Közszájon forog az az elv, melyet bizonyos érdekcsoportok alapelvnek tekintenek, miszerint "Mi fogjuk csinálni az ellenzéket, még az ellenzék ellenzékét is." erről ennyit.

Milyen tervei vannak a közeljövőben?

Én rockénekes vagyok. Szeretnénk a férjemmel egy jó magyar rockzenekart létrehozni, dalaink egy része is a magyar kultúráról, őseink, hagyományainkról szól majd. Sárdy Barbara és Papp Gyula zenekara lesz ez. Én egy harminc éves nő vagyok, akit nyomaszt a magyarság jövője, de például szerelemről is szeretnék énekelni, tehát nem kívánom leszűkíteni dalszövegeimet. ezen felül most egy új darabot is írok Magyar Rezervátum címmel, mit a magyar Kaszttal viszünk majd a közönség elé a közeljövőben...

Ön szerint ki jelenleg a legnagyobb magyar tehetség, a női magyar rockénekesek közül?

Egyértelműen Keresztes Ildikó. Nagyon méltánytalannak tartom, hogy alig szerepel a magyar médiában. Érdekes volt figyelni, hogy addig, amíg úgy gondolták "bedarálhatják" őt is, használták. Erdélyi származása csak hab lett volna a tortán. De mikor nyíltan felvállalta hovatartozását, a média megszűnt számára létezni. Ilyen tehetség mint ő ritkán születik.

Köszönjük Barbara, hogy lapunk rendelkezésére állt, ígérjük, hogy tudósítunk a rockzenekara fellépéseiről és lemezük megjelenéséről. Nagyon várjuk...



Márkus Tibor
Kárpát-Medencei Magyarok Lapja


2006.07.07. 11:47 Idézet
MIEP hirek

MIÉP hírek



Interjú Duray Miklóssal

Nem sok jó vár a felvidéki magyarokra, miután Robert Fico, a választáson gyõztes Irány - Szociáldemokrácia elnöke, leendõ szlovák kormányfõ és koalíciós partnerei, Jan Slota, a szélsõséges Szlovák Nemzeti Párt elnöke és a Néppárt - Demokratikus Szlovákiáért Mozgalom élén álló Vladimir Meciar június 2-án este a pozsonyi várban aláírták a kormánykoalíció létrehozását rögzítõ szerzõdést. Egyesek katasztrófa-koalíciónak is minõsítik ezt lépést.

folytatás...



MSZP kontra katolikus egyház

A Magyar Igazság és Élet Pártja megdöbbenéssel vette tudomásul, és tiltakozik az ellen, hogy a kormánypártok a Rákosi-korszak receptjét vették elõ: a Római Katolikus Egyház ellen hangolják a nyomorba taszított embereket, ahelyett, hogy fellendítenék az ország gazdasági állapotát. A MSZP vallásos tagozata tanulmányában ugyanis azt javasolja, hogy a lelkipásztori tevékenység minõsüljön szolgáltatásnak, amely után ÁFÁ-t és jövedelemadót kell fizetni.

folytatás...



A megélhetési városatyák foga fehérje

A Fõvárosi Közgyûlés MIÉP-frakciója szerint a testület legutóbbi ülésén is bebizonyosodott: a szociálliberális koalíció és a FIDESZ padsoraiban sokan ülnek olyanok, akik a közgyûlési tagságot jövedelemszerzési lehetõségnek, nem pedig városépítõ hivatásnak tekintik. Már-már botrányszagúan többször kellett megismételni a szavazást minõsített esetekben, mert a koalíció nem biztosította a többséget.

folytatás...



A MIÉP Elnökségének nyilatkozata

A MIÉP Elnöksége fontos kezdõ lépésnek tartja a hat szakszervezet júliusra bejelentett közös tüntetését, azonban okulva az eddigi szakszervezeti, agrár és ifjúsági-oktatásügyi demonstrációk igencsak viszonylagos eredményeibõl, a nem kielégítõ béralkuk és az agrárhelyzet tüntetés utáni változatlanságból kénytelen felhívni figyelmet a következõkre:

folytatás...


2006.07.05. 13:50 Idézet
Sziasztok!

Előre bocsátom, hogy nem érdekel a vébé, és jobbos liberális vagyok. Sokan vagyunk mi is, hiába próbálnak eltitkolni minket egyesek. Meggyőződésem az is, hogy a Fidelitas-tagok többsége jobboldali liberálisnak vallja magát, és nem sok köze van a nemzetieskedő populista irányvonalhoz, sem az egyháziassághoz, ami pedig az utóbbi években uralkodott el a Fideszben, de főleg szövetséges szervezeteiben.

Szóval szerintem vegyen liberális irányvonalat a Fidesz, mert ahogy Pető úr is fogalmaz itt, az igazi jobboldal nemzeti liberális. Igen, igen. Nem szabad, hogy az egyházak irányítsanak minket hátulról. Támogatom a homoszexuálisok teljes egyenrangúságát, a részleges light-drog liberalizációt. Megvetem az osztozkodó demagógiát és a panelprolik seggét nyaló populizmust. Orbán Viktornak is velünk kéne tartania, és Semjénékre hagyni a radikálisabbját. A szövetségesi politikánkat némileg az SZDSZ felé kéne irányítanunk. Ezáltal a szocik egyedül maradnának, és mi több évtizedre uralhatnánk a politikát!

Tisztelettel:
Horváth Gábor, Fidelitas
Hajrá Magyarország, Hajrá Magyarok!

2006.07.05. 10:16 Idézet


Bocskai Tv


2006.07.02. 12:38 Idézet
Eredeti: http://magyarokhonlapja.hu
Jobbiké: http://magyaroklapja.hu

2006.07.01. 14:06 Idézet
MIEP hirek

MIÉP hírek



Megélhetési leszbikák, melegek hidegháborúja

A Fõvárosi Közgyûlés MIÉP frakciója társadalmilag elfogadhatatlannak, erkölcsrombolónak minõsíti, hogy a magyarok fõvárosában természetellenes nemi hajlamaikkal fesztiválszerû látványdemonstrációkon kérkedhetnek a leszbikusok, illetve a melegek. A képviselõcsoport tudomásul veszi, hogy létezik a homoszexualitás és nem is ez ellen foglal állást.

folytatás...



Milyen kultúrát támogat a XI. kerület?

Budapest XI. kerületének önkormányzati vezetése meglehetõsen érdekes módon áll a kultúra támogatásához. A Kulturális Bizottságnak már több ciklus óta hagyományosan SZDSZ-es elnöke van, és ez meg is látszik azon, hogy mire mennyi pénzt adnak, vagy ki nem kaphat egyáltalán támogatást.

folytatás...



A MIÉP az önkormányzati rendszer tervezett reformjáról

Az önkormányzati rendszerünk, amely a rendszerváltás után megalkotott önkormányzati törvénnyel született meg, sok hibával és fogyatékossággal rendelkezik, de ennek ellenére a demokrácia alapintézménye.

folytatás...



Csurka István: Megmaradni 26.

Gyurcsány Ferenc, Magyarország miniszterelnöke a következõ kijelentéseket engedte meg magának az elmúlt héten: - hiba volt ötszázalékos áfa-könnyítést adni, hiba volt rózsaszínûre festeni a gazdasági égboltot, másrészt pedig most nyíltan be kell vallania, 2007-ben ötszázalékos - mások szerint nyolcat mondott - infláció várható, amelyet részben õk gerjesztenek, de ezt ugyancsak õk, ez a mai magyar kormány - ez a mostani ígéret - 2008-ban visszacsavarja háromszázalékosra.

folytatás...


2006.06.30. 20:40 Idézet

Üdv ! Örülök ennek az új radikális honlapnak ! Sok sikert kívánok a tulajdonosnak a szerkesztéséhez.

nemzetidal


2006.06.29. 16:39 Idézet
MIEP hirek

MIÉP hírek



A MIÉP támogatja a népszavazást

Az Óbuda-Békásmegyerért Egyesület, az S.O.S. Békásmegyerért Egyesület, és a Szigetért Egyesület kezdeményezésére, az Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat Polgármesteri Irodájába, népszavazási kezdeményezést nyújtottak be Tarlós István polgármester úrhoz az Óbudai (Hajógyári) sziget Kerület Szabályozási Tervének (KSZT) megváltoztatásának ügyében, mivel az eddigi tárgyalások során a civil szervezetek véleményét, szakmai és környezetvédelmi szempontjaikat egyáltalán nem vették figyelembe.

folytatás...



A MIÉP rendet követel a pénzrendszerben

Politikailag racionálisnak nevezte a miniszterelnök, hogy a választási kampányban "nem bontotta ki az igazság minden részletét". "Három témáról beszéltem gyakran: a történelmi léptékû fejlesztésekrõl részletesen, a reformokról részlegesen, a kiigazításokról esetlegesen. Nem hazudtam, de nem bontottam ki az igazság minden részletét. Ez politikailag racionális volt, mert megteremtette egy igaz fordulat esélyét" - nyilatkozta Gyurcsány Ferenc az egyik országos napilapnak.

folytatás...



Újabb merénylet a "határon túliak" ellen

A Magyar Igazság és Élet Pártja szerint a Határon Túli Magyarok Hivatalának felszámolásával a magyar kormány arról döntött: a magyar nemzet egyharmada elhanyagolható tényezõ. A HTMH fennállásának egész ideje alatt jelentõsen hozzájárult a magyar-magyar párbeszéd eredményességéhez, az anyaország és a határon túli magyarság közötti pragmatikus, partneri viszony kialakításához. Megszüntetését semmilyen takarékossági szempont nem indokolja.

folytatás...



Gyurcsányék a magyar jövõ ellen

A Magyar Igazság és Élet Pártja tiltakozik a magyar felsõoktatást érintõ tandíj bevezetése ellen. Hiller István szakminiszter szerint a tandíj összege az alapképzésben évente 105 ezer, a mesterképzésben 150 ezer forint lesz, amit két részletben, félévente kell befizetni a diákoknak. Csak a legjobban teljesítõ tizenöt százaléknak nem kell fizetnie - ennyi a szociálliberális engedmény. Köszönjük! Igen, megcsinálták!

folytatás...


2006.06.29. 12:43 Idézet
nAGY ÖRÖMMEL TÖLT EL HOGY A RADIKALIS JOBBOLDALLAL EGYRE TÖBBEN SZINPATIZALNAK.KÖSZÖNET AZ UJ OLDAL LETREHOZASAERT!NAGYSZERÜEK AZ EDDIG FELTETT INFORMACIOK!!PPP&P

2006.06.29. 11:29 Idézet
www.miep.gportal.hu

2006.06.28. 11:08 Idézet
Üdvözlöm!

Oldaluk linkjét elhelyeztem az http://informacio.atw.hu weblapon.

info

[Friss hozzászólások] [137-118] [117-98] [97-78] [77-58] [57-38] [37-18] [17-1]

 
Óra
 
Jobbik
Lezárt szavazások
 
Előre hozott választás
Lezárt szavazások
 
Hősök napja
Lezárt szavazások
 
Naptár
2025. Január
HKSCPSV
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
<<   >>
 
Számláló
Indulás: 2006-06-24
 
Üzenőfal
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Mi várható az éven?
Lezárt szavazások
 
Szavazás
Lezárt szavazások
 
Kormány
Lezárt szavazások
 
Reform
Lezárt szavazások
 
Schengeni csatlakozás
Lezárt szavazások
 

Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    Mindig tudnod kell, melyik kiköt&#245; felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    Akad mindannyijukban valami közös, valami ide vezette õket, a delaware-i aprócska kikötõvárosba... - FRPG    *****    boroszkány, vérfarkas, alakváltó, démon és angyal... szavak, amik mind jelentenek valamit - csatlakozz közénk - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    CRIMECASESNIGHT - Igazi Bûntényekkel foglalkozó oldal    *****    Figyelem, figyelem! A második vágányra karácsonyi mese érkezett! Mesés karácsonyt kíván mindenkinek: a Mesetáros    *****    10 éves a Haikyuu!! Ennek alkalmából részletes elemzést olvashatsz az anime elsõ évadáról az Anime Odyssey blogban!    *****    Ismerd meg az F-Zero sorozatot, a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-szériáját! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    Advent a Mesetárban! Téli és karácsonyi mesék és színezõk várnak! Nézzetek be hozzánk!    *****    Nagyon pontos és részletes születési horoszkóp, valamint 3 év ajándék elõrejelzés, diplomás asztrológustól. Kattints!!!!    *****    A horoszkóp a lélek tükre,egyszer mindenkinek érdemes belenézni.Keress meg és én segítek értelmezni a csillagok állását!    *****    HAMAROSAN ÚJRA ITT A KARÁCSONY! HA SZERETNÉL KARÁCSONYI HANGULATBA KEVEREDNI, AKKOR KATT IDE: KARACSONY.GPORTAL.HU    *****    Nyakunkon a Karácsony, ajándékozz születési horoszkópot barátaidnak, ismerõseidnek.Nagyon szép ajándék! Várlak, kattints    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!